KONST / Litografier / Färglitografi 12848188
nr 1284 8188
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 9/60. Motivet: 41x57 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:37:54
100 kr
150 kr
200 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin